Detail produktu

250 Kč *
tygří oko

Merkaba – hvězdný čtyřstěn, který vznikl spojením dvou trojúhelníkových pyramid (čtyřstěnů)  – představuje jednotu a spojení mužské (jang) a ženské energie (jin).
Pomáhá aktivovat očistné procesy v těle i duši.

Merkaba je nástroj ke spojení s naším Vyšším Já. Aktivuje světelné tělo a propojuje ho s tělem fyzickým.

Merkaba je výborný prostředek pro práci na vnitřní duchovní transformaci, což jak mnozí věří, může být smysl celé naší existence…
Merkaba jako jedna z nejzásadnějších forem posvátné geometrie nám může pomoci dosáhnout transformace na všech úrovních existence. Může ovlivnit fyzické tělo, auru a čakry i rovinu záměru (hara linii) a dokáže rozsvítit i hvězdu jádra.

Merkaba v hebrejštině znamená „vozidlo“ (dopravní prostředek do různých dimenzí), takže také tvoří ochranné duchovní pole kolem toho, kdo se s ní spojil.

Pomáhá vyrovnat nejrůznější tlaky, chrání před invazí z vnějšku (můžete ji použít i v domě jako ochranu proti zlodějům)

Jako doslovný překlad z dob starověkého Egypta se uvádí důležitost všech 3 slabik, které musí být zapojeny společně. Mer = rotující pole světla, Ka = světelné tělo spojeno s Duchem a Ba = zaktivovaná duše.

Tygří oko: kámen bezpodmínečné lásky a soucitu, vyvolávající lásku a pozvedá stávající vztahy. Přináší mír, harmonii a přijetí. Pozvedá sebehodnotu a sebedůvěru.